– Domácí řád –

- I -
Hosté jsou povinni udržovat dům a jeho vybavení a po skončení nájmu jej vrátit domácím ve stejném stavu, v jakém ho převzali. V případě jakýchkoliv poškození budou muset nahradit škodu.
- II -
Prosíme hosty, aby nešpinili zdi a nezabíjeli komáry na zdech. V případě zašpinění bude účtováno vymalování celé místnosti.
- III -
Prosíme hosty, aby dávali pozor na klíč, který jim byl svěřen. V případě, že ho ztratí, budou muset uhradit náklady za výrobu tří nových klíčů plus náklady za výměnu zámku. Stejně tak prosíme hosty, aby po odchodu z apartmánu zamykali, domácí nenese odpovědnost za ztrátu věcí a cenností.
- IV -
Hosté zodpovídají za své chování uvnitř domu. V případě jakékoliv nehody sami ponesou následky.
- V -
Nájem za pobyt v délce do čtyř dnů se platí ihned po příjezdu, a za delší pobyt nejpozději druhý den po příjezdu. Pokud se host rozhodne odjet dříve než bylo plánováno a za co již zaplatil, ke vrácení peněz nedochází. Pokud si host rezervoval dům na delší časové období, ale z určitých důvodů musí odjet do dvou dnů po příjezdu, platí cenu za dosavadní pobyt navýšenou o 35% plus 25% z celkové ceny pobytu. Pobytovou taxu platí host (pokud nebylo domluveno jinak)
- VI -
Kouření v obývacím pokoji je povoleno, ale v ložnici ne. Prosíme hosty, aby nedopalky neodhazovali do odpadkového koše a popelníky vyprazdňovali do záchodové mísy, aby se zamezilo vzniku požáru. Prosíme hosty, aby neodhazovali odpadky a nedopalky kolem domu.
- VII -
Host je povinen respektovat soukromí, klid a bezpečnost ostatních hostů. Jakýkoliv hluk od 23 do 7 hodin ráno není povolen.
- VIII -
Je zakázáno ponechávat domácí mazlíčky samotné, bez dozoru v domě. Zvířata nesmějí obtěžovat ostatní hosty, a proto je nejlepší, zvláště pak psy, držet na vodítku. Za eventuální nehodu nese veškeré následky vlastník zvířete.
- XI -
Apartmán se opouští do 10 hodin poslední den pobytu, a příjezd je možný po 12 hodině první den pobytu (pokud není domluveno jinak). Pokud za hostem přijíždějí do apartmánu přátelé, kteří by chtěli přespat, je to možné, pokud je v apartmánu potřebný počet lůžek, s tím, že budou domácí o příjezdu předem informováni, a za každou další osobu se účtuje 5 EUR za osobu plus pobytová taxa.
- X -
Je zvykem, že si hosté přivezou hygienické potřeby jako např. toaletní papír, mýdla, žehličku, tablety proti komárům atd.
- XI -
Prosíme hosty, aby nenosili k moři věci z domu jako jsou:deky, prostěradla atd.
- XII -
Bezprostředně před odjezdem je host povinen umožnit vlastníkům domu kontrolu apartmánu.
- XIII -
Zaplacením rezervace nebo kompletní ceny pobytu host souhlasí s tímto domácím řádem a je povinen ho dodržovat.


Přejeme Vám příjemný pobyt
Apartmány Marko


 
Google